Collection: Pillows
-
Shed Textile Paradiso Pillow
- Regular price
- $300.00
- Sale price
- $300.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Handwoven Wool Punto Negro Lumbar Pillowcase
- Regular price
- $150.00
- Sale price
- $150.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
agnes painted patchwork pillow | plant dyed linen pillow
- Regular price
- $165.00
- Sale price
- $165.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Echoview Wool Floor Cushion and Pet Bed
- Regular price
- $120.00
- Sale price
- $120.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Po-em Garden Pillowcase
- Regular price
- $32.00
- Sale price
- $32.00
- Regular price
-
$45.00 - Unit price
- per
Sold out -
honeycomb hand painted pillow | plant dyed linen pillow
- Regular price
- $165.00
- Sale price
- $165.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
patchwork pillow | naturally dyed linen pillow
- Regular price
- $135.00
- Sale price
- $135.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
moon patchwork pillow | naturally dyed linen pillow
- Regular price
- $135.00
- Sale price
- $135.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
canyon pillow | naturally dyed linen pillow
- Regular price
- $135.00
- Sale price
- $135.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Velvet Round Handmade Pillow, Pistachio Green - 16 Inch
- Regular price
- $74.00
- Sale price
- $74.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Handwoven Wool Mar Lumbar Pillowcase
- Regular price
- $150.00
- Sale price
- $150.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Handwoven Wool Gris Lumbar Pillowcase
- Regular price
- $150.00
- Sale price
- $150.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Handwoven Wool Cafe Lumbar Pillowcase
- Regular price
- $150.00
- Sale price
- $150.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Handwoven Wool Bungalow Pillowcase
- Regular price
- $120.00
- Sale price
- $120.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Handwoven Wool Domino Pillowcase
- Regular price
- $120.00
- Sale price
- $120.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 2
- Next page